Pochodzenie nasion Afghan Kush Auto

Afghan Kush Auto to piorunująco mocna odmiana czystej Indici, która w tym wydaniu została skrzyżowana z genami roślin automatycznie kwitnących. Dzięki temu producent spełnił oczekiwania plantatorów preferujących uprawę autoflowering, a także oczekujących znacznie krótszego okresu dojrzewania.

Czym wyróżnia się odmiana Afghan Kush Auto?

Afghan Kush Auto to automatyczna wersja doskonale znanego oryginału, który w świecie cannabis słynie ze swojej ponadprzeciętnej mocy i wyjątkowej czystości. Odmiany z regionu Hindukuszu są bardzo cenione i poszukiwane przez plantatorów. Użytkownicy kochają je nie tylko za moc, ale także przewidywalność w działaniu.

Ta odmiana została stworzona specjalnie z myślą o wszystkich, którzy obdarzyli szacunkiem pierwowzór, ale nie mają cierpliwości, by czekać na owoce. Afghan Kush Auto wykazuje się sporą dynamiką. Czas kwitnienia został skrócony do zaledwie 5-7 tygodni. Jednocześnie roślina pozostała bardzo kompaktowa – pod dachem dorasta do maksymalnie 80 centymetrów, a więc świetnie nadaje się do dyskretnej uprawy i do małych pomieszczeń. Dobrze radzi sobie w SOG. Odmiana wykazuje także wysoką odporność na grzyby, pleśnie i inne pasożyty.

Smak tej odmiany przywodzi na myśl klasyczny afgański hasz. Jest to więc coś specjalnego dla fanów oldskulowych klimatów i tradycjonalistów.

Plenność jest na średnim poziomie. Roślina daje owoce na poziomie 350-400 g z metra kwadratowego uprawy indoor.

Stężenie THC wynosi aż 22%. Zioło silnie upala, wprowadza w stan natychmiastowego odprężenia. Haj jest fizyczny, rozluźniający. Odmiana wykazuje działanie przeciwbólowe, pomaga zasnąć i świetnie radzi sobie ze stresem.

Nasiona sprzedajemy w opakowaniach zawierających 1, 5, 10 i 20 sztuk. Przypominamy, że jest to produkt wyłącznie kolekcjonerski, nieprzeznaczony do wysiewania na terytorium Polski.

PRZEZNACZENIE: Indoor/Outdoor
GENY: Afghan Kush x Ruderalis
TYP: Głównie Indica
CZAS KWITNIENIA: 5-7tyg.
PLON (in/out): 350–400g/m2; 40–60g/roślina
WYSOKOŚĆ (in/out): 30–90cm
THC: wysokie 22%

Nasiona marihuany automaty - co to jest ?

Autokwitnące nasiona marihuany (autoflowering) potocznie nazywa się ‘nasiona automaty’ lub jeszcze krócej: ‘auto’. To najbardziej popularna kolekcja automatów outdoor i automatów indoor. Z myślą o kolekcjonerach i growerach starannie opracowaliśmy ofertę „auto” Babci Ganji, poczynając od najbardziej przebojowych odmian, a kończąc na tych najbardziej wyszukanych i egzotycznych. Wybierając nasiona autoflowering możecie mieć pewność, co do szybkiego wzrostu roślin, płynnego przejścia z fazy wzrostu do kwitnienia i oczywiście obfitego plonu.

Jest to bardzo popularna wśród growerów odmiana nasion konopi, które łączy to, że rosną szybciej niż normalne odmiany i same przechodzą z fazy wzrostu do fazy kwitnienia (nie trzeba w odpowiednim momencie modyfikować codziennej długości ich naświetlania). Właściwości te są wynikiem faktu, że w skład genetyki automatycznych nasion konopi wchodzi zawsze bardzo odporny na niesprzyjające warunki klimatyczne (mała ilość słońca, niska temperatura, niekorzystny poziom wilgotności, itp.) szczep Cannabis Ruderalis, pochodzący zwykle z okolic Syberii.

Nasiona auto przez wielu growerów (zwłaszcza początkujących) są uważane za prostsze w uprawie. Część ekspertów uważa, że nasiona autoflowering dzięki swoim zaletom w niedalekiej przyszłości całkowicie zdominują rynek.

Translate »