Szukaj
Generic filters
Previous
Next

Dostawa i platnosci

Przesyłka na terenie Polski - cennik

Specjalnie dla Ciebie Babcia Ganja przygotowała wiele form wysyłki produktów. Poniżej są opisane wszystkie dostępne w naszym sklepie dla Twojego zamówienia!

DostawaPrzelewZa pobraniem
Kurier26,00 zł 29,00 zł
Paczkomat InPost26,00 zł29,00 zł
Darmowa dostawa 369,00 zł499,00 zł

Przesyłka zagraniczna - cennik

Babcia Ganja dba o wszystkich! Nasz Team przygotował specjalnie dla Ciebie ofertę na terenie niemalże całego świata (sprawdź lokalne prawo przed złożeniem zamówienia – za przesyłkę odpowiada adresat). Cena 99zł dotyczy kuriera na terenie Unii Europejskiej. Poza Unię Europejską również wysyłamy, ale z reguły jest to list polecony priorytetowy – inna forma wysyłki jest po prostu najczęściej nieopłacalna (gdy wartość wysyłki kurierskiej mieści się w kwocie 99zł to wysyłamy kurierem, ale to poza Unią Europejską obecnie się praktycznie nie zdarza) – jeżeli zamawiasz poza Unię Europejską i zależy Ci na wysyłce kurierskiej to koniecznie skontaktuj się z nami w celu wyceny takiej wysyłki przed złożeniem zamówienia. List polecony priorytetowy jest znacznie tańszy niż kwota 99zł, więc za różnicę w cenie wysyłki do paczki dodajemy dodatkowe nasiona – o podobnych parametrach jak te w zamówieniu. Na terenie Unii Europejskiej dostarczamy praktycznie zawsze za pośrednictwem firm kurierskich, dzięki temu oprócz nasion do paczek trafia masa gratisów i gadżetów konopnych – w listach nie ma po prostu na to miejsca.
Każdy może cieszyć się zakupami w naszym sklepie, pod warunkiem ukończenia 18 roku życia. Zastrzegamy sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, kiedy koszt wysyłki spowoduje brak rentowności, a kupujący nie zechce dopłacić różnicy w koszcie wysyłki, za co z góry najmocniej przepraszamy, ale po prostu nie jesteśmy instytucją charytatywną. 🙂

DostawaPrzelewZa pobraniem
Przesyłka zagraniczna99 zł Brak
Darmowa dostawa1469,00 złBrak

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu!