Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Strawberry Cough

Zakres cen: od 13,00 zł do 942,50 zł

Opis

🍓 Feminizowane nasiona Strawberry Cough

Nasiona marihuany Strawberry Cough

Strawberry Cough to jedna z najbardziej rozpoznawalnych owocowych genetyk z dominacją Sativa. Jej najczęściej podawany rodowód prowadzi do połączenia Strawberry Fields × Haze, a sama nazwa stała się synonimem charakterystycznego, świeżo-truskawkowego profilu.

Prezentowana wersja to feminizowane nasiona Indoor. Dla tej linii podawane jest THC około 20%, okres kwitnienia około 8–10 tygodni oraz wysokość w zakresie około 100–150 cm.

🍓
Truskawkowy profil Najbardziej rozpoznawalna cecha Strawberry Cough.
🧬
Strawberry Fields × Haze Najczęściej dokumentowany rodowód oryginalnej linii.
🌿
Dominacja Sativa Klasyfikacja tej genetyki wyraźnie przechyla się w stronę Sativa.
🇺🇸
Amerykańska legenda Historia odmiany silnie związana z USA.

Skąd naprawdę pochodzi Strawberry Cough?

Genetyka, której historia przez lata obrastała legendą.

Wokół pochodzenia Strawberry Cough przez lata pojawiało się wiele różnych opisów, ale najczęściej dokumentowany rodowód wskazuje na Strawberry Fields × Haze.

Strawberry Fields reprezentuje owocową stronę genealogii, natomiast Haze odpowiada za silnie zaznaczoną stronę Sativa. To właśnie takie połączenie najlepiej tłumaczy charakter tej odmiany: truskawkowa rozpoznawalność połączona z klasycznym tłem Haze.

Z tego względu Strawberry Cough znacznie lepiej klasyfikować jako genetykę z dominacją Sativa niż przypisywać jej sztywny, uniwersalny procent obowiązujący dla wszystkich dostępnych selekcji.

Strawberry Fields × Haze – dwie strony jednej legendy

Owocowa linia spotyka jedną z najbardziej znanych rodzin Sativa.

Strawberry Fields

Strawberry Fields jest kojarzona z północnoamerykańskim pochodzeniem i stanowi owocową stronę genealogii Strawberry Cough. To właśnie z nią wiązany jest charakterystyczny truskawkowy kierunek.

Haze

Haze należy do najważniejszych historycznych rodzin Sativa. Jej obecność w rodowodzie dobrze tłumaczy wyraźną dominację Sativa spotykaną w Strawberry Cough.

Dominacja Sativa

Różne źródła podają nieco inne proporcje, dlatego bezpieczniej i precyzyjniej określać Strawberry Cough jako Sativa-dominant hybrid.

Feminizowana selekcja

Prezentowany produkt występuje jako feminizowana wersja Strawberry Cough, przeznaczona do kolekcji genetyk Indoor.

Od Connecticut do Kalifornii – historia Strawberry Cough

Jedna z ciekawszych historii amerykańskiej genetyki.

🇺🇸 AMERYKAŃSKA GENETYKA: Tak. Historia Strawberry Cough jest szczególnie mocno związana ze Stanami Zjednoczonymi.

Jedna z najlepiej znanych historii odmiany prowadzi do Kyle’a Kushmana, który miał otrzymać klon Strawberry Cough w Connecticut. Genetyka została następnie rozpowszechniona w Nowym Jorku, a później także na zachodnim wybrzeżu USA.

To właśnie wieloletnie rozpowszechnianie klonu spowodowało, że dziś pod nazwą Strawberry Cough można spotkać różne selekcje i interpretacje tej samej historycznej linii.

Więcej podobnych odmian znajdziesz w kategorii amerykańskie nasiona marihuany.

Dlaczego Strawberry Cough pachnie truskawkami?

Owocowy profil jest najważniejszym znakiem rozpoznawczym tej odmiany.

Niewiele klasycznych genetyk jest tak jednoznacznie kojarzonych z konkretnym owocem jak Strawberry Cough. Świeża truskawka, słodycz i jagodowe tło przewijają się przez opisy tej odmiany od wielu lat.

Obok truskawkowej słodyczy można spotkać również delikatne akcenty cytrusowe, ziołowe, pieprzne i lekko ziemiste. Profil może różnić się pomiędzy konkretnymi selekcjami, ale truskawkowy charakter pozostaje najważniejszym wyróżnikiem.

W bazach odmian wśród często wskazywanych terpenów Strawberry Cough pojawiają się między innymi mircen, pinen i kariofilen.

Strawberry Cough – najważniejsze parametry Indoor

Specyfikacja prezentowanej wersji feminizowanej.

Nazwa Strawberry Cough
Rodzaj nasion Feminizowane
Najczęściej podawana genetyka Strawberry Fields × Haze
Typ Hybryda z dominacją Sativa
Kategoria Indoor
THC Około 20% – wartość deklarowana dla prezentowanej wersji
Okres kwitnienia Około 8–10 tygodni
Wysokość Około 100–150 cm
Deklarowany plon Indoor Około 400–500 g/m²
Profil Truskawkowy, słodki, jagodowy, cytrusowy
Najczęściej wskazywane terpeny Mircen, pinen, kariofilen

Strawberry Cough – Sativa, ale nie każda selekcja jest taka sama

Dlaczego w różnych katalogach można znaleźć inne proporcje?

Strawberry Cough jest powszechnie klasyfikowana jako odmiana z dominacją Sativa, ale dokładne proporcje nie są identyczne we wszystkich dostępnych liniach.

Można znaleźć zarówno opisy wskazujące około 80% wpływu Sativa, jak i inne selekcje przedstawiane jeszcze bardziej sativowo. Dlatego zamiast sztucznie przywiązywać nazwę Strawberry Cough do jednego procentowego podziału, traktujemy ją jako Sativa-dominant hybrid.

Takie podejście jest szczególnie ważne przy odmianach, które przez lata były rozpowszechniane jako klony, a później pojawiły się w katalogach wielu różnych producentów.

Ważne: Strawberry Cough była przez lata szeroko rozpowszechniana i doczekała się wielu późniejszych selekcji. Dlatego przy porównywaniu ofert warto patrzeć nie tylko na nazwę, ale także na deklarowaną linię genetyczną konkretnej wersji.

Nasiona konopi Strawberry Cough w kolekcji

Klasyczna amerykańska nazwa i charakterystyczna linia Haze.

Feminizowane nasiona konopi Strawberry Cough łączą kilka elementów, które wyróżniają tę odmianę na tle wielu współczesnych hybryd.

To przede wszystkim rozpoznawalna nazwa, amerykańska historia, rodowód Strawberry Fields × Haze oraz niezwykle charakterystyczny truskawkowy profil.

Dla kolekcjonerów porównujących klasyczne i współczesne linie Strawberry Cough jest również ciekawym przykładem genetyki, która przez lata utrzymała własną tożsamość mimo pojawienia się wielu nowych odmian owocowych.

Strawberry Cough – pytania o genetykę i pochodzenie

Najważniejsze informacje o jednej z najbardziej rozpoznawalnych owocowych Sativ.

Jaka jest genetyka Strawberry Cough?

Najczęściej dokumentowany rodowód Strawberry Cough to Strawberry Fields × Haze.

Czy Strawberry Cough to Sativa?

Tak, jest to hybryda z wyraźną dominacją Sativa. Dokładny procent zależy jednak od konkretnej selekcji.

Czy Strawberry Cough ma amerykańskie pochodzenie?

Tak. Historia odmiany jest silnie związana ze Stanami Zjednoczonymi, w tym Connecticut, Nowym Jorkiem i późniejszym rozpowszechnianiem na zachodnim wybrzeżu.

Czy Strawberry Cough jest feminizowana?

Tak. Prezentowany produkt to feminizowane nasiona Strawberry Cough.

Czy Strawberry Cough należy do kategorii Indoor?

Tak. Prezentowana wersja znajduje się w kategorii Indoor.

Ile THC ma Strawberry Cough?

Dla prezentowanej wersji deklarowana zawartość THC wynosi około 20%.

Jak długo kwitnie Strawberry Cough?

Dla tej wersji podawany jest okres około 8–10 tygodni.

Jaki jest deklarowany plon Strawberry Cough Indoor?

Dla prezentowanej wersji podawana jest wartość około 400–500 g/m².

Jaki profil ma Strawberry Cough?

Najbardziej charakterystyczne są nuty świeżej truskawki, słodyczy, jagód i cytrusów.

Czy istnieją różne wersje Strawberry Cough?

Tak. Historyczna linia była szeroko rozpowszechniana, dlatego na rynku można spotkać różne selekcje i wersje o nieco innych parametrach.

Informacje dodatkowe

Ilość nasion

, , , , , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Strawberry Cough”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0